Against all odds, discriminations, wars, killings and whatever unjust.

فراخوان-آزاد ۰۲


فراخوان-آزاد ۰۲: مهلت تمدید شد

فراخوان-آزاد ۰۲:

پس از پخش دیجیتالی موفق اولین آلبوم گردآوردی، شرکت «نویز آ نویز»ف طی اعلام “فراخوان-آزاد ۰۲” با مهلت زمانی مهلت ارسال آثار اول فروردین‌ماه سال ۱۳۹۸، به دنبال گردآوری آلبوم بعدی برای فصل بهار سال ۹۸ است. به این منظور، در این فراخوان جامع، از هنرمندان دعوت به عمل می‌آید تا آثار خود را از طریق لینک زیر ارسال نمایند. به صورت خلاصه می‌توان تفاوت‌های عمده‌ی این فراخوان با دوره‌ی پیش از آن را در نیمه‌بسته بودن آن با نظارت تیم‌هنری و تاکید روی قابلیت اجرا‌یی آثار می‌باشد.

شرایط:

۱. اثر می‌بایست یا تماما توسط خود هنرمند، یا هنرمندان تولید شده باشد و اینکه هنرمند اصلی دارای مجوز برای استفاده آز آن می‌باشد.
۲. اثار نمی‌بایست (به صورت دیجیتالی و یا فیزیکی) پیش از شرکت در این فراخوان از طریق  شرکت‌ها و یا کارگزاران دیگری نشر شده باشد (نسخه‌های (میکس) متفاوت از این مورد مستثنی و مورد پذیرش هستند).
۳. طول مدت اثر به صورت روی‌‌هم رفته آزاد است (نمی‌بایست بیشتر از ۳۰ ثانیه و عموما کمتر از ۱۵ دقیقه باشد).
۴. مهلت ارسال آثار اول فروردین‌ماه سال ۱۳۹۸ می‌باشد، ثبت آثار تا پیش از این موعد حیاتی بوده و آثاری که پس از این تاریخ ارسال شوند برای پخش در دوره‌ی آینده در نظر گرفته خواهند شد.
۵.قانون جامعی درباره‌ی آثار ارسالی وجود ندارد، ولی تیم ۵ ‌نفره‌ای متشکل از هنرمندان ‌هم‌بنیان‌گذار و آن دسته که در زمینه‌‌های دانشگاهی دارای تجربیاتی هستند  برای انتخاب آثار به همفکری خواهند پرداخت.
۶. شرکت در این فراخوان و مراحل پس از آن برای تولید نهایی و نشر آثار، برای هنرمندان بدون هزینه (رایگان) است.
۷. آثار می‌بایست چه به صورت فایل Wave و Aiff (ترجیحا Lossless FLAC) با حجم کمتر از ۲۰۰ مگابایت (از طریق لینک گوگل فرم) به همراه اطلاعات هنرمندان ارسال شوند. لطفا به دلیل عدم قرار گیری در لیست، از فرستادن از راه‌های دیگر به دلیل تا حد ممکن خودداری فرمائید.
۸. هنرمندان با ارسال آثار خود، به لیبل اجازه می‌دهند تا برای حقوق مربوط به نشر آنها تصمیم به عمل آورده، البته هنرمندان همچنان به عنوان دارندگان اصلی آثار خود در نظر گرفته خواهند شد و درآمدهای احتمالی هزینه‌های فروش آلبوم در وهله اول برای برقرار نگه داشتن خدمات لازم برای لیبل، در صورت سرریز به حمایت از اجراهای زنده و نشر هرچه بهتر آثار اختصاص خواهد یافت (حمایت غیرمستقیم برای توانمندسازی هنرمندان مد نظر است).

لینک ارسال آثار: (از اینجا وارد شوید).

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
trackback

[…] فراخوان عمومی 2 […]

1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x