Listen to the first podcasts on iTunes, next compilation (20.1) coming up on March 21st, 2020.

فراخوان آزاد



لیبل «نویز آ نویز» از آهنگسازان و هنرمندان صدا و نویز دعوت به عمل می‌آورد تا آثار خود را برای پخش در قالب آلبوم گردآوری با همین نام ثبت نمایند؛ این متن یک فراخوان هنری می‌باشد.

۱. اثر می‌بایست یا تماما توسط خود هنرمند، یا هنرمندان تولید شده باشد و اینکه هنرمند اصلی دارای مجوز برای استفاده آز آن می‌باشد.

۲. اثار نمی‌بایست (به صورت دیجیتالی و یا فیزیکی) پیش از شرکت در این فراخوان از طریق  شرکت‌ها و یا کارگزاران دیگری نشر شده باشد (نسخه‌های جایگزین و متفاوت از این مورد مستثنی و مورد پذیرش هستند).

۳. طول مدت اثر به صورت روی‌‌هم رفته آزاد است (نمی‌بایست کمتر از ۳۰ ثانیه و عموما بیشتر از ۵ دقیقه باشد).

۴. مهلت زمانی ارسال آثار روز بیست و سوم‌ دی ۱۳۹۷ می‌باشد. ثبت آثار تا پیش از این تاریخ الزامی بوده و آثاری که پس از این مهلت ارسال شوند برای پخش در دوره‌های آینده در نظر خواهند گرفته شد.

۵. با وجود اینکه پاره‌ای از مقررات درمورد قالب اثر و استاندارد‌های کیفی در نظر گرفته می‌شوند (عنوانی که خودبا مفهوم نویز در تضاد است)، ولی در واقع قانون دشواری از منظر زیبائی شناسی در دریافت آثار وجود ندارد (هیچ گونه محدودیت مفهومی و جغرافیائی برای هنرمندان و آثار آنها وجود ندارد).

۶. این فراخوان آزاد رایگان است.

۷. آثار می‌بایست چه به صورت فایل Wave و Aiff (ترجیحا Lossless FLAC) با حجم کمتر از ۲۰۰ مگابایت (از طریق لینک گوگل فرم) به همراه اطلاعات هنرمندان ارسال شوند. لطفا به دلیل عدم قرار گیری در لیست، از فرستادن از راه‌های دیگر به دلیل تا حد ممکن خودداری فرمائید.

۸. هنرمندان با ارسال آثار خود، به لیبل اجازه می‌دهند تا برای حقوق مربوط به نشر آنها تصمیم به عمل آورده ولی هنرمندان همچنان به عنونان دارندگان اصلی آثار خود در نظر گرفته شده و مطابق با فروش و یا مورد استفاده قرارگرفتن آنها هزینه‌‌ و اعتبار دریافت خواهند کرد.

https://www.twitter.com/noiseanoise

Leave a Reply

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of