درباره

نویز آ نویز، یک لیبل اینترنتی جهانی برای هنرمندان موسیقی نویز است که طرح اولیه آن در شعر تهران شروع شده است. این جمع، مکانی برای موسیقیدان‌ها و هنرمندان صدا است که قصد کاوش به ماورای مرز‌های محدود کننده‌ی موسیقی تونال یا آتونال را دارند. این لیبل مانند پایگاهی برای هنرمندان خلاق و همچنین پلی برای ارتباط با مدیران‌هنری و برنامه‌ریزی برای پخش آثار، همکاری و اجرای زنده، دسترسی به استدیو‌های پالایش صدا و انتشار متن درباره‌ی آثار آنها عمل می‌کند.

 در حوزه‌‌ی صدا، موسیقی نویز طیف گسترده‌ای از نظریات و مفاهیم را در برمی‌گیرد، هرچند انگشت‌شمارند کسانی که به‌طورجدی به این نوع موسیقی می‌پردازند و قلمروهای نامکشوف بسیاری در این حیطه وجود دارد. فلسفه‌ی غنی پشت نویز و ابهام مرزهای آن، تعریف و تفسیر این اصطلاح را برایمان باز می‌گذارد. نویز به‌عنوان یک مفهوم یا پدیده نیازمند تحقیقات عمیق و تلاش‌های بسیار است تا میان سازندگان و خالقان این حوزه دیالوگی صوتی برقرار شود.

این وبسایت در قدم اول با هدف مطرح کردن ایده‌‌هائی در این باب و همچنین مانند راه ارتباطی بین هنرمندانی که مایل به نشر آثار و . اجرای زنده هستند دایر می‌باشد و همچنین به پخش اخبار و آثار نیز می‌پردازد. بنابراین، امیدواریم تا قادر به همکاری به تعدادی از پژوهش‌گران، مترجمینی باشیم که می‌توانند به بالابردن سطح دانش در این زمینه کمک کنند.

Aruman
Artist, strategist and Jury.