درباره

نویز آ نویز، یک لیبل اینترنتی جهانی برای هنرمندان موسیقی نویز است که طرح اولیه آن در شعر تهران شروع شده است. این جمع، مکانی برای موسیقیدان‌ها و هنرمندان صدا است که قصد کاوش به ماورای مرز‌های محدود کننده‌ی موسیقی تونال یا آتونال را دارند. این لیبل مانند پایگاهی برای هنرمندان خلاق و همچنین پلی برای ارتباط با مدیران‌هنری و برنامه‌ریزی برای پخش آثار، همکاری و اجرای زنده، دسترسی به استدیو‌های پالایش صدا و انتشار متن درباره‌ی آثار آنها عمل می‌کند.

در زمینه‌ی صدا، موسیقی نویز همیشه یکی از بحث بر‌انگیز‌ترین موضوعات بوده‌ است. به طوری که با وجود هنرمندان معدود در این حوزه و همچنین چشم‌انداز‌های بکر و فلسفه‌ی غنی که در پس آن وجود دارد، خود این عنوان مبهم و از نظر معنائی باز است، این موضوع نیازمند پژوهش و دقت بیشتری است، بنابراین، امیدواریم تا قادر به همکاری به تعدادی از پژوهش‌گران، مترجمینی باشیم که می‌توانند به بالابردن سطح دانش در این مبحث کمک کنند.

این وبسایت در قدم اول با هدف مطرح کردن ایده‌‌هائی در این باب و همچنین مانند راه ارتباطی بین هنرمندانی که مایل به نشر آثار و اجرای زنده هستند دایر می‌باشد و همچنین به پخش اخبار و آثار نیز می‌پردازد.

 

Aruman
Artist, strategist and Jury.