And now the "Noise a Noise 19.4" is on Bandcamp, Soundcloud and Spotify

درباره

نویز آ نویز، گروه مستقلی از هنرمندان حوزه‌های گوناگون است. این جمع که از ابتدا به صورت مجازی پایه گذاری شده، طرح اولیه آن در خلال دسته‌ای از فعالیت‌های پژوهشی در شهر تهران آغاز شده است. این جمع، فضایی مجازی برای موسیقیدان‌ها و هنرمندانی از حوزه‌های مختلف علم است که قصد کاوش به ماورای مرز‌های موسیقی‌های متداول را دارند. این گروه ماهیتی پژوهشی دارد و همچنین می‌نواند مانند پایگاهی برای هنرمندان خلاق رفتار نماید که به مثابه پل‌هایی برای ارتباط میان مدیران‌هنری و هماهنگی برای پخش آثار، تحلیل آثار، بهره گرفتن از اجراهای زنده، دسترسی به استدیو‌های پالایش صدا و مواردی از این دست که از دغدغه‌های هنرمندان مستقل هستند. 

 در حوزه‌‌ی صدا، موسیقی نویز طیف گسترده‌ای از نظریات و مفاهیم را در برمی‌گیرد، هرچند انگشت‌شمارند کسانی که به‌طورجدی به این نوع موسیقی می‌پردازند و قلمروهای نامکشوف بسیاری در این حیطه وجود دارد. فلسفه‌ی غنی پشت نویز و ابهام مرزهای آن، تعریف و تفسیر این اصطلاح را برایمان باز می‌گذارد. نویز به‌عنوان یک مفهوم یا پدیده نیازمند تحقیقات عمیق و تلاش‌های بسیار است تا میان سازندگان و خالقان این حوزه دیالوگی صوتی برقرار شود.امیدواریم تا قادر به همکاری به تعدادی از پژوهش‌گران، مترجمینی باشیم که می‌توانند به بالابردن سطح دانش در این زمینه کمک کنند.

مجموعه زیر سومین سری از مجموعه‌های آلبوم‌های گردآوری فصلی آثار هنرمندان عزیزی است که با این گروه مستقل برای نمایش دادن آثار خود و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود همراه شده‌اند. 

برای گوش دادن به آلبوم‌های پیش ار این از قسمت‌های دیگر سایت دیدن کنید یا در ادامه قدری درباره‌ی آلبوم روی سایت لینکداین مطالعه فرمایید.

روی شبکه

Artists
No Artists Found

Newsletter

Upcoming shows

No shows booked at the moment.

Subscribe to Podcast